פסטיבל ישראל משיק את מעגל הידידים שלו ומזמין אתכן ואתכם להצטרף - פסטיבל ישראל

פסטיבל ישראל משיק את מעגל הידידים שלו ומזמין אתכן ואתכם להצטרף

ארוע ההשקה של מעגל הידידים החדש של הפסטיבל יתקיים ב-14.9.22 במסגרת הרצת טרום בכורה של המופע Sun and Sea – פרפורמנס אופראי שזכה בפרס אריה הזהב בביאנלה בוונציה ב-2019, הפך לסנסציה עולמית, מילא אינספור אולמות ושם את משבר האקלים הגלובלי על סדר היום של עולם האמנות.

הצטרפו אלינו לערב מיוחד, שיעניק הצצה מוקדמת לאחת העבודות המרכזיות בפסטיבל השנה ומפגש עם מנכ״ל הפסטיבל ומנהליו האמנותיים ועם יוצרות המופע.

פסטיבל ישראל, המתקיים ברציפות זו השנה ה-61 מהווה לאורך שנים את סמן המצוינות האמנותית בישראל. רוח קבועה של התחדשות וסקרנות מושכת את הארגון כולו לפעולות של דיוק, העמקה ולמידה, והופכת את הפסטיבל לאירוע בעל שם עולמי.

התכנית האמנותית בכל שנה כוללת יצירות, קיימות או מקוריות, במגוון עצום של תחומי העשייה האמנותית, ומביאה אל הקהל מגמות אמנותיות ושפות בימתיות חדשות לצד עשייה אמנותית קלאסית ואיכותית.

הגיוון בהצעות התרבותיות במסגרת הפסטיבל מושך אליו צרכני תרבות, יוצרים מקצועיים, מובילי דעת קהל, משפחות וקהל ותיק שצועד איתו לאורך עשורים, ומגיע מכל קצוות הארץ.

לצד המצוינות האמנותית ודרכה, מקדם הפסטיבל ערכים של הבנה, סובלנות ורב תרבותיות, ומהווה במה מקצועית למפגש ודיאלוג.

אנחנו רואים חשיבות עליונה בניצול הבמה שניתנה לנו לטובת קידום מודעות חברתית גבוהה וערכים חינוכיים, קהילתיים וסביבתיים. תשומת לב מיוחדת ניתנת להנגשת הפסטיבל למגוון רחב של קהלים על ידי סבסוד כרטיסים לאוכלוסיות מוחלשות, לאנשים בעלי צרכים מיוחדים, לקשישים, לחיילים, לסטודנטים ועוד.

הפסטיבל נתמך על ידי משרד התרבות והספורט, עיריית ירושלים, הקרן לירושלים, שגרירויות וחברות עסקיות, והנו חבר בארגון הפסטיבלים האירופי (EFA) ובהתאחדות פסטיבלי דרך המשי.

צוות הפסטיבל נמצא בתנופת התחדשות וצמיחה, נרגש מהאתגרים העצומים שלפניו ומההזדמנויות מעוררות ההשראה שהם מזמנים.  את העשייה הענפה מוביל המנכ"ל איל שר, ובמפרשים נושבת רוח של חזון אמנותי מלהיב שמביא איתו הצוות האמנותי הנכנס – מיכל ואעקנין ואיתי מאוטנר, כשלצידם ועד מנהל פעיל ומסור בהובלת היו״ר עו״ד ענבר נכט.

ידידי פסטיבל ישראל מלווים את הצוות המקצועי של הפסטיבל ומסייעים בידיו לממש את יעדיו האמנותיים והחברתיים. תמיכתם של הידידים מעניקה הנאה מאמנות איכותית למגוון רחב של קהלים באמצעות סבסוד כרטיסים לאוכלוסיות מוחלשות ולבעלי צרכים מיוחדים, תמיכה באירועים הפתוחים לקהל הרחב, פיתוח הפקות מקור ישראלית, הפעלת חממה ליוצרים צעירים, יצירת שיתופי פעולה בינלאומיים וליווי פרויקטים מיוחדים.

ביחד איתכן ואיתכם נוכל להביא לכאן יצירות שאף גורם אחר בישראל לא ייקח על עצמו, להוות מגדלור בתוך השדה התרבותי, לקחת את הפסטיבל מהמקום המעולה שהוא נמצא בו למקום המעולה הבא!

אנחנו מזמינים אתכן ואתכם להצטרף למעגל הידידים של פסטיבל ישראל ולהיות שותפים לעשייה אמנותית איכותית, חיונית ומעוררת השראה!

ידידי הפסטיבל מוזמנים למופעי פסטיבל ישראל ולפסטיבל הג׳אז הבינלאומי בירושלים, גם הוא מבית היוצר של פסטיבל ישראל, למפגשים עם מנהלי הפסטיבל ועם היוצרים המשתתפים בו, ולאירועים מיוחדים נוספים במשך השנה.


חברי העמותה:
עו"ד ענבר נכט – יו״ר | עו"ד אמרי בן-עמי | עו"ד גיל ברנדס | אורלי דורון | מישאל וקנין | ענת טורבוביץ' | ד״ר טל כוכבי | יוסי לובטון | עידית עמיחי 

הדיי עפאים | מרים שטייניץ | עו"ד אסי שריב | משקיפה: ענת גלעד | ועדת ביקורת: פרופ' לאה אחדות | עו"ד רות הורן


רוצים להכיר ולהצטרף למעגל? הרשמו כאן ונחזור אליכם
או צרו קשר עם יוליה, yulia@israel-festival.org.il | 02-5631544


מסלולי ההצטרפות המוצעים:

תרומה של 2,500 ₪
הזמנה זוגית לאירוע קבלת פנים Sun and Sea.
זוג כרטיסים לשלושה מופעים לבחירתכם בפסטיבל ישראל.

תרומה של 5,000 ₪
הזמנה זוגית לאירוע קבלת פנים Sun and Sea.
כניסה זוגית לכל מופעי פסטיבל ישראל ולערב בפסטיבל הג'אז.

תרומה של 10,000 ₪
הזמנה זוגית לאירוע קבלת פנים Sun and Sea
כניסה זוגית לכל מופעי פסטיבל ישראל ולפסטיבל הג'אז. עשרים כרטיסים לאחד ממופעי הפסטיבל לעמותה חברתית לבחירתכם.

תרומה של 25,000 ₪
הזמנה זוגית לאירוע קבלת פנים Sun and Sea.
כניסה זוגית לכל מופעי פסטיבל ישראל ולפסטיבל הג'אז.
תרומה ייעודית לקידום תכניות שונות של הפסטיבל – סיוע כסבסוד כרטיסים לאוכלוסיות שידן אינה משגת, לקיום מופע פתוח לקהל במרחב הציבורי, חממה ליוצרים צעירים, מופע ישראלי מקורי, מופע עוגן בינלאומי וכד'.

תרומה של 100,000 ש"ח
תמיכה כללית

היינו כחולמים – 250,000 ש״ח ומעלהֿ
קרן מיוחדת להבאת מופע ענק, פתוח לקהל במרחב הציבורי.

אזור ראשי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + z