לדבר עם זרים באוטובוס - פסטיבל ישראל

לדבר עם זרים באוטובוס

נורית דרימר > אוטובוסים ברחבי ירושלים

נורית דרימר היא יוצרת, במאית ופרפורמרית. במהלך שהות האמן היא נסעה באוטובוסים ברחבי ירושלים, אבל במקום להצטנף במושב שלה, היא תחבה את הנייד עמוק לתיק, הרימה את המבט, אזרה אומץ ופתחה בשיחה.
אוטובוס עירוני בירושלים הוא אחד המקומות היחידים שבהם אוכלוסיות כל כך שונות חולקות יחד מרחב משותף. בנקודות ההשקה האלה ילדה חרדית ואישה פלסטינית יכולות לשבת על אותו ספסל.
במפגשים באוטובוס התקיימו דיאלוגים חד-פעמיים מורכבים. תכופות בלטו אי-הסכמה והבדלים בעמדות ובתפיסות עולם, אך הפערים היו נקיים מכעס או מאיבה והתאפיינו בהתרגשות מהדמיון וברצון לחלוק רעיונות.
הדיאלוגים האלה פורעים את הסדר של האוטובוס. לא ברעש ולא בהתרסה אלא דרך היכרות ומפגש. בעזרת שותפים חדשים לשיחה ניתנת האפשרות להתבונן על ירושלים באופן חדש.

נורית דרימר מזמינה אתכם להשתתף בפעולה 'לדבר עם זרים באוטובוס'.
זוהי הזמנה לצאת להרפתקה אורבנית במקום הכי ציבורי ויומיומי – האוטובוס ולפרוע את הסדר הקיים באמצעות אינטימיות ודיאלוג. לעצב מחדש את פני הנסיעה באוטובוס ולהפוך אותה ממרחב מעבר חסר קסם לפרק זמן של הרפתקנות וקירבה.

ב- 7.9 נצא נשים וגברים 'לדבר עם זרים באוטובוס' בירושלים. נעלה על קווים שונים, לאורכה ולרוחבה של העיר, וניסע ליעדים שמעולם לא היינו בהם ויחד, נמפה את ירושלים דרך שיחות, דיאלוגים ואינטימיות.
ב-6.9 נקיים מפגש מקדים 'שיחה כמעשה רדיקלי', בו נלמד ונחשוב יחד על שיחה ואינטימיות כפעולה, כאקטיביזם וכמעשה אמנותי ונתכונן לפעולה שלמחרת.

מעוניינים להצטרף ?

להרשמהhttps://modusforms.typeform.com/to/LAo3pwUt 

לשאלות נוספות : Nuritdream@gmail.com  

* לא ניתן להשתתף רק במפגש אחד.

לכל הפרויקטים – שגרה מוסדית 2.0

אזור ראשי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + z